Konkurs SKO

skoWszyscy uczniowie, którzy oszczędzają w SKO, mogli wziąć udział w trwającym na przełomie kwietnia i maja konkursie. Zadaniem uczniów klas I-III było wykonanie najciekawszej skarbonki, klasy IV-VI pisały wiersze, rymowanki o oszczędzaniu, a gimnazjaliści mogli się wykazać w pracy pisemnej pt.: „Co bym zrobił, gdybym był milionerem”.

W konkursie wzięła udział spora grupa uczniów, dlatego też komisja oceniająca nie miała łatwego zadania. Wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły nagrodę specjalną zdobyła Kamila Nowak z kl. III. Kolejni nagrodzeni to:

I miejsce – Julia Komor kl. I oraz Tomasz Pitrasz kl. III

II miejsce – Ewelina Krupa kl. I oraz Samuel Staś kl. III

III miejsce – Jakub Bugla kl. I oraz Magdalena Karnówka kl. III

W grupie uczniów klas IV-VI przyznano nagrody następującym uczniom:

I miejsce – Michalina Wilnowska kl. VI

II miejsce – Magda Konik kl. VI

III miejsce – Aleksandra Krupa kl. IV

W grupie uczniów najstarszych przyznano jedno wyróżnienie: Monice Mikołajek z kl. I gimnazjum.

Wszystkie skarbonki można było podziwiać na parterze naszej szkoły, zaś wyróżnione teksty zostały przekazane redakcji „Migawek”.

2011 Konkurs SKO 2013. LeF