Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W czwartek, 5 grudnia 2013 r. i piątek 6 grudnia 2013 r. w naszej szkole został rozegrany Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Do turnieju zgłosiło się 40 uczniów, którzy zostali podzielenie na cztery kategorie: chłopcy SP, dziewczęta SP, chłopcy Gim i dziewczęta Gim.

W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play, co bardzo cieszyło organizatora pana Krzysztofa Popławskiego. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymali medale i statuetki i będą reprezentować naszą szkołę podczas gminnego Turnieju Tenis Stołowego.

Kategoria dziewczyny SP:

I miejsce – Monika Zrostek