Siatkarze ze szkoły podstawowej drudzy w gminie!

siatkowka m24 lutego w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej dziewcząt, na które zgłosiły się szkoły z Chałupek, Zabełkowa, Tworkowa, Bieńkowic i Krzyżanowic. Dziewczyny grały systemem "każdy z każdym" pokonując wszystkie szkoły oprócz Bieńkowic i zdobywając II miejsce.

Niestety tie-break zadecydował o naszej przegranej, ale dziewczyny pokazały klasę i walczyły do końca o każdą piłkę. Naszą szkołę reprezentowały: Donata Blokesz, Wiktoria Jureczka, Karolina Liszka, Monika Zrostek, Katarzyna Pawlik, Aleksandra Krupa, Paulina Lasak, Paulina Kamczyk, Wiktoria Warchoł, Sara Stuchły. Podziękowania dla Marcina Cwika – sędziego Gminnych Zawodów Mini Piłki Siatkowej.

20 lutego w szkole w Bieńkowicach odbyły się Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej chłopców, na których nasza reprezentacja szkoły podstawowej również wywalczyła II miejsce w gminie przegrywając w zaciętym tie-breaku tylko z jedną szkołą. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwier Kołek, Marek Krzyżok, Kamil Bugla, Kamil Krzykała, Jakub Piszczan, Mateusz Kuśka, Piotr Gołąbek, Adrian Bozigórski, Dawid Lichownik, Marcel Władarz.

GRATULUJEMY!

2011 Siatkarze ze szkoły podstawowej drudzy w gminie!. LeF