Atmosferę tworzą ludzie, czyli Dzień Rodzica w klasach czwartych

W środę – 28 maja – miłą atmosferę tworzyli uczniowie klas czwartych i ich drodzy Rodzice. Ten dzień był szczególny, bo był Dniem Rodzica.

Czwartoklasiści przygotowani przez wychowawczynie: Halinę Fulneczek i Annę Bindacz oraz nauczyciela muzyki – Krzysztofa Fulneczka, zaprezentowali wierszyki, których treść odzwierciedlała wdzięczność i podziękę swoim rodzicom. Odegrali również scenki, jedną w nastroju przysłów ludowych, drugą nieco humorystyczną o mamie i dzieciach oraz zaśpiewali dwie piosenki „Tak bardzo się starałem” i „To dzięki Wam”. Oprócz kwiatów dla mamy i własnoręcznie zrobionego upominku dla taty uczniowie podarowali rodzicom coś niezwykłego: radość, uśmiech i niezapomniane wrażenia ze wspólnego spotkania.

2011 Dzień Rodzica w klasach czwartych. LeF