Pasowanie na ucznia klasy I

olowekWe wtorek 7 października 2014r. do braci uczniowskiej przyłączyliśmy 20 uczniów klasy pierwszej. Uroczystość była wielkim przeżyciem nie tylko dla pierwszaków, ale także dla ich rodziców, dziadków oraz wychowawczyni.

Po miesiącu nauki najmłodsi popisali się swoimi umiejętnościami zdobytymi pod czujnym okiem wychowawcy klasy pani Gertrudy Sychy. Pierwszaki pięknie rysowały, recytowały, śpiewały i tańczyły. Świadkami tych popisów byli obok pani dyrektor Beaty Szczepanowskiej, rodzice, krewni oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Najważniejszą częścią uroczystości było oczywiście pasowanie na ucznia. Przejęte pierwszaki stojąc przed sztandarem, złożyły ślubowanie. Po akcie pasowania każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz legitymację szkolną.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzymy naszym najmłodszym kolegom i koleżankom samych wspaniałych dni spędzonych w naszej szkole.

2011 Pasowanie na ucznia 2014. LeF