Wyjazd na mecz Plus Ligii

siatkowka mUczniowie zdobywają bilety, wyjeżdżają i szaleją podczas meczu Zaksa - Jastrzębski Węgiel.

9 stycznia w piątek nasi uczniowie odwiedzili halę w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie odbył się mecz siatkówki Plus Ligii: Zaksa - Jastrzębski Węgiel. Podczas meczu można było rozpoznać wiele znanych twarzy reprezentacji Polski na czele z trenerem Stephanem Antiga, który chętnie rozdawał autografy. Nasi uczniowie co roku wyjeżdżają na mecz Plus Ligii, organizowany przez pana Krzysztofa Popławskiego i zawsze wyjazd ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku Kamil Krzykła miał szczęście, złapał piłkę od cheerleaderek i w nagrodę otrzymał kalendarz klubowy Zaksy, zaś Patrycja Szwast zdobyła autograf od Stephana Antigi. Pomimo przegranej Zaksy, której 100% naszych uczniów kibicowało, wszyscy wrócili zadowoleni, pełni wrażeń i chęci do podnoszenia swoich umiejętności siatkarskich, by w przyszłości znaleźć się po drugiej stronie trybun, czego sobie i Wam życzymy.

2011 Wyjazd na mecz Plus Ligii. LeF