Pierwszy dzień wiosny

taniecW piątek 20 marca przywitaliśmy wiosnę. Tym razem w nową porę roku wkroczyliśmy tanecznym krokiem.Samorząd Uczniowski ogłosił bowiem kolejną edycję Szkolnych Animacji Tanecznych.

Zadaniem każdej klasy było przygotowanie 2-minutowego układu lub mini playback show. Część konkursową oceniało jury w składzie: przewodnicząca - pani Ewa Kuczera oraz pani Sabina Nowak i pani Beata Bugla. Po raz kolejny uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami wykazali się niesamowitą kreatywnością. Wszystkie wysępy przygotowane były z wielką starannością. Nasze jury miało "twardy orzech do zgryzienia".

Ostatecznie w kategorii klas:

I - III SP  decyzją jury wszystkie klasy zajęły miejsce pierwsze!!

IV - VI SP (I miejsce - klasa VI, II miejsce - klasa Vb, III miejsce - klasa IVa, IV miejsce - klasa Va, V miejsce - klasa IVb)

I - III Gim (I miejsce - klasa Ib , II miejsce - klasa III, III miejsce - klasa Ia, IV miejsce - klasa II)

W trakcie imprezy swoje nowe układy zaprezentowały dwie grupy zespołu "Krzyk". Występami przejęte były nie tylko uczennice, ale również ich choreografki panie: Aleksandra Gajęcka i Anna Weiser.

Gratulujemy wszystkim występującym uczniom i ich wychowawcom.

2011 Pierwszy dzień wiosny. LeF