Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki

Uczniowie szkoły w Krzyżanowicach laureatami konkursu plastycznego organizowanego przez KRUS.

„Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki” – pod takim tytułem Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy piąty konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych na terenach wiejskich.

W szkołach, które zgłosiły chęć uczestnictwa w eliminacjach, odbyły się szkoleniowe spotkania pracowników Kasy z dziećmi, mające na celu merytoryczne wprowadzenie uczniów do konkursowej tematyki. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie.

Dnia 1 czerwca br. pracownicy Placówki Terenowej KRUS w Raciborzu przyjechali do naszej szkoły, aby wręczyć nagrody laureatom konkursu. W piątej edycji konkursu KRUS na etapie wojewódzkim tytuł laureata i III miejsce otrzymała Sandra Kuśka uczennica klasy V, natomiast wyróżnienie Michał Kuehn uczeń klasy IV.

Gratulujemy wygranym sukcesów!

2011 Bezpiecznie na wsi - konkurs. LeF