Zawody pływackie IV klasistów.

pływanie 17 czerwca 2015r. na basenie w Gorzycach odbyły się Gminne Zawody Pływackie posumowujące roczną naukę pływania klas IV.

W zawodach uczestniczyli uczniowie klas IV z całej gminy. Uczniowie rywalizowali w trzech grupach przepływając 25m stylem dowolnym i grzbietowym. Zwycięzcy otrzymali medale i dyplom "Już Pływam" a chętni mieli możliwość zdawania na kartę pływacką.

W grupie początkującej na małym basenie I miejsce stylem dowolnym zajął Robert Krupa osiągając czas 12,78 sek. i II miejsce stylem dowolnym 14,44 sek.

W grupie średniozaawansowanej II miejsce zajęła Agata Fichna w stylu dowolnym 26,54 sek. i grzbietowym 27,81 sek.

Wśród chłopców III miejsce zajął Artur Liszka osiągając w stylu grzbietowym wynik 31,05 sek. i II miejsce zdobył Oliwier Pientka w stylu dowolnym 26,03 sek.

W grupie zaawansowanej I miejsce zdobył Kamil Bartsch w stylu grzbietowym - 24,10 sek. i w stylu dowolnym - 25,06 sek. II miejsce zdobył Dawid Pawełek w stylu grzbietowym - 24,38 sek. i w stylu dowolnym - 26,38 sek.

2011 Zawody pływackie IV klasistów.. LeF