Ach Ci Nasi Chłopcy...

dzień chłopca7 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Chłopaka.

Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji wybór najlepszego, najsympatyczniejszego chłopaka szkoły, który aby nim zostać musiał spełnić kilka ciekawych próśb naszych dziewczyn. Musiał nawlec nitkę na igłę i przyszyć guzik, podać ciekawy przepis na pyszne danie, znać marki samochodów i kluby sportowe, zawiązać krawat a przy tym ładnie się prezentować. Dziewczyny przygotowały również krótki koncert życzeń, dedykując piosenki wybranym chłopcom o specyficznych talentach, np. lubiącym kopać piłkę, rolnikom, śpiochom, zakochanym. Cała akademia była miłym akcentem skierowanym do naszych chłopaków, którym dziewczyny złożyły szczere życzenia i odśpiewały tradycyjne "sto lat".

2011 Ach Ci Nasi Chłopcy.... LeF