Uroczyste pasowanie.

pasowanie na ucznia6 października grupa 41 pierwszoklasistów oficjalnie została pasowana na uczniów Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka.

W obecności pani dyrektor, rodziców, wychowawców oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego nasi najmłodsi koledzy popisywali się zdobytymi umiejętnościami - śpiewali, tańczyli i pięknie recytowali wierszyki. Największe gratulacje należą się za wytrwałość i cierpliwość, które były wielkim wyzwaniem i niewiadomą.Pierwszaki stanęły na wysokości zadania i udowodniły wszystkim, że potrafią i chcą być uczniami. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie, którego dokonała pani dyrektor Beata Szczepanowska. Na pamiątkę tak ważnego dnia, z rąk wychowawców pani Danuty Krupy i Anny Weiser, pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy.

2011 Uroczyste pasowanie. LeF