Dzień Edukacji Narodowej na wesoło.

dzień nauczycielaMonitoring czyli sposób na bezpieczną szkołę. Tymi słowami rozpoczęliśmy akademię z okazji Dnia Nauczyciela.
Wszyscy wiemy, że 14 października to ważny dzień dla naszych kochanych pedagogów, gdyż wtedy obchodzi  się Dzień Nauczyciela. Zorganizowanie tej uroczystości to zadanie Samorządu Uczniowskiego. Przygotowania trwały już od samego rana. Gdy na 4 lekcji wszyscy uczniowie znaleźli się na sali gimnastycznej, organizatorzy byli już gotowi. Uczniowie z SU przedstawili krótkie scenki, parodiując niektórych nauczycieli. Po sporej dawce humoru zaproszony zespół Modern Talking, zaśpiewał słynny utwór "Chere, chery lady".Po występie przyszedł czas na starą, szkolną tradycję, czyli rozdanie „Supermotylków”. Oto wyniki:
w kategorii nauczyciel najsympatyczniejszy wygrał p. Piotr Hluchnik,
w kategorii nauczyciel najbardziej wymagający wygrała p. Krystyna Wyrtki,
w kategorii nauczyciel najciekawiej prowadzący lekcje wygrała p. Anna Bindacz
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim nauczycielom życzymy zdrowia i chęci do dalszej współpracy z uczniami i wstawiania jak najmniej jedynek! Do życzeń dołączony został prezent dla wszystkich nauczycieli w postaci pięknego tortu.

2011 Dzień Edukacji Narodowej. LeF