Konkursy przedmiotowe w szkole podstawowej i gimnazjum

W listopadzie rozpoczynają się etapy szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa śląskiego w roku szkolnym 2015/2016.

Dla uczniów szkoły podstawowej organizwane są konkursy z języka polskiego i matematyki. Zaś dla uczniów gimnazjum konkursy z Języka Polskiego, Matematyki, Języka Angielskiego, Języka Niemieckiego, Języka Francuskiego, Języka Rosyjskiego, Biologii, Historii, Wiedzy o Społeczeństwie, Geografii, Fizyki i Chemii.

Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Katowicach znaleźć można wszystkie informacje, w tym Regulaminy, Zasady organizacji oraz Uprawnienia finalistów i laureatów. O zasadach konkursów informują też nauczyciele przedmiotów.

2011 Konkursy przedmiotowe. LeF