Kiermasz przedświąteczny

bombka29 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole tradycyjny przedświąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Członkowie Samorządu Ucznowskiego z pomocą wielu życzliwych osób przygotowali przepiękne ozdoby świąteczne: aniołki, stroiki, choinki, bombki, drewniane dekoracje.

Rodzice upiekli różne gatunki smacznych ciast, które można było zjeść w szkolnej "restauracji" popijając gorącą herabatę lub kawę.

Na sali gimnastycznej w pięknej scenerii świątecznej można było podziwiać występy naszych uczniów zakończone jasełkami w wykonaniu klas piątych.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród kupujących zarówno uczniów, rodziców, jak i gości naszej szkoły. Dochód ze sprzedaży przeznaczony został na adopcję na odległość oraz na bieżące potrzeby Samorządu Uczniowskiego.

Zapraszamy do przejrzenia galerii z występów podczas kiermaszu:

2011 Kiermasz Bożonarodzeniowy.. LeF