Poświąteczne spotkanie integracyjne

Po raz kolejny, we wtorek 2 lutego 2016r, w ZSO w Krzyżanowicach odbyło się spotkanie noworoczne, na które przybyły podopieczne DPS „Różany Pałac” w Krzyżanowicach wraz ze swoimi opiekunami.

Spotkanie to rozpoczęła pani dyrektor szkoły witając gości, a następnie uczniowie ZSO mogli podziwiać przedstawienie w wykonaniu podopiecznych DPS. Uczniom bardzo się podobało i nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Po przedstawieniu młodzież ze Szkolnego Koła Charytatywnego wspólnie z wychowankami wykonała przepiękne prace plastyczne techniką kolażu - „Zimowe drzewo”. Była również wspólna zabawa, tańce, poczęstunek. Na koniec każdy z uczestników spotkania otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Organizatorzy spotkania p. Sabina Nowak i p. Brygida Białuska pożegnały gości zapraszając ich na kolejne spotkanie za rok.

2011 Poświąteczne spotkanie integracyjne. LeF