Siatkówka z klasą

stock-vector-volleyball-two-women-and-ball-silhouette-vector-10219579010 marca w naszej szkole zorganizowany został Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt Gimnazjum.

Na turniej stawiła się tylko szkoła z Krzanowic i to z nią toczyła się zawzięta walka o zwycięstwo. Nasze dziewczyny pokazały się z najlepszej strony, były waleczne, zmotywowane, dobrze przygotowane technicznie, nie pozwalały rywalkom na dużą przewagę punktową, grały siatkówkę na wysokim poziomie.

Nasza drużyna zdobyła w tym turnieju II miejsce przegrywając 2:1 z Krzanowicami. Naszą gminę reprezentowały: Emilia Krupa, Wioletta Biczysko, Aleksandra Krupa, Kamila Krzyżok, Wiktoria Kolorz, Maja Adamik, Monika Zrostek, Sara Trela.

Gratulujemy.

2011 Siatkówka z klasą.. LeF