Kobiety wczoraj i dziś…

Wszyscy uczniowie klas czwartych pod kierunkiem wychowawców, p. G. Kupiec-Kwaśnicy i p. M. Ottlik, przygotowali akademię z okazji Dnia Kobiet. Zaprezentowali kobietę na przestrzeni wieków, poczynając od czasów prehistorycznych po współczesne.

Widzowie zobaczyli dawne zwyczaje, gdy zamążpójście bazowało wyłącznie na rozsądku, a wybranka była oddawana co zamożniejszemu adoratorowi. Obserwatorzy mieli także okazję poznać początki feminizmu i zobaczyć przemianę jaka nastąpiła w kobiecie pod wpływem wydarzeń politycznych w XX.wiecznej Europie. Już na początku przedstawienia na tle utworu Jacka Fedorowicza zostały wręczone wszystkim paniom różyczki. Uczniowie wystąpili w bardzo ciekawych strojach, a na scenie ujawnili niesamowity talent aktorski.

Gratulujemy dzieciom z klas czwartych wspaniałej akademii!

2011 Kobiety wczoraj i dziś.... LeF