Sukces uczniów naszej szkoły na Gminnym Konkursie Recytatorskim

recytacjaW piątek, 4 marca w naszej placówce odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym wzięło udział kilkunastu uczniów ze szkoły.

Do drugiego etapu zakwalifikowały się cztery osoby: Kinga Kimmel i Oliwia Siwoń ze Szkoły Podstawowej oraz Donata Blokesz i Łukasz Sbeczka z Gimnazjum. Uczniowie w czwartek, 10 marca, zaprezentowali swoje umiejętności na Gminnym Konkursie Recytatorskim w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bieńkowicach. Dzieci z całej gminy spotkały się z ciepłym przyjęciem. Gospodarze uraczyli młodych recytatorów poczęstunkiem, a po Konkursie wysłuchali etiudy w wykonaniu skrzypaczki i flecistki oraz laureatów Gminnego Konkursu Gwary Śląskiej. Na konkursie nasi uczniowie uplasowali się bardzo wysoko:

W kategorii kl. IV-VI szkół podstawowych

I miejsce – Kinga Kimmel, kl. Vb , opiekun p. M. Ottlik

II miejse – Oliwia Siwoń, kl. V a, opiekun p. M. Ottlik