Tydzień promocji zdrowego stylu życia - Dzień Pierwszy

cropped-Fotolia 59144031 SOd 11 do 15 kwietnia nasza szkoła promuje zdrowy styl życia. Codziennie dzieje się coś ciekawego.

Drodzy Rodzice

Pragniemy poinformować, że ramach organizowanego w szkole Tygodnia promocji Zdrowego Stylu Życia w dniu 13.04.2016 r. o godz. 10.30 w szkole odbędzie się prelekcja dietetyka na temat "Zdrowe i racjonalne odżywianie się – mój świadomy wybór". Prelekcja skierowana jest do uczniów klas IV-VI SP oraz Gimnazjum.

Serdecznie zapraszamy również rodziców do udziału w tej prelekcji.

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od promocji zdrowych produktów: chrupiącej marchewki i soczystego jabłka a dla chętnych woda z cytryną, melisą lub miętą do wyboru. Zamieściliśmy mnóstwo informacji o zdrowotnych zaletach spożywania warzyw i owoców oraz uprawiania aktywności ruchowej. Dla klas I-III szkoły podstawowej pani Gajęcka przeprowadziła na przerwie aerobik, przyciągając nie tylko tych najmłodszych ale i gimnazjalistów, którzy dali się porwać szalonym rytmom. W tym dniu zachęcaliśmy uczniów szkoły podstawowej do konkursu na najlepszą pracę plastyczną "Żeby zdrowy styl życia mieć, trzeba tylko chcieć". Prace należy składać do czwartku u pani Nowak lub u pani Gajęckiej, przewidziane ciekawe nagrody.

2011 Tydzień promocji zdrowego stylu życia. LeF