Międzynarodowy Dzień Sportu

dzień sportu1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Sportu. Uczniowie z Krzyżanowic rywalizowali w rozgrywkach sportowych z uczniami ze Smilovic.

Nauczyciele wychowania fizycznego, jak każdego roku przygotowali konkurencje sportowo-ruchowe dla poszczególnych klas oraz konkurencje indywidualne dla wszystkich chętnych, z których wyłoniony został najlepszy sportowiec szkoły klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej. Ponad trzygodzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych konkurencji:

Turniej dwa ognie: I miejsce drużyna ze Smilovic, II miejsce drużyna ze Smilovic, III miejsce drużyna z Krzyżanowic

Wyścigi Rzędów:  I miejsce drużyna 2 (Amelia), II miejsce drużyna 3 (Victoria), III miejsce drużyna 4 (Monika)

Piłka ręczna:  I miejsce klasa VIa, II miejsce klasa VIb, III miejsce klasa Vb

Piłka nożna:  I miejsce drużynaArbuzy, II miejsce drużyna Mandarynki, III miejsce drużyna ze Smilovic

Najlepszy sportowiec klas I-III SP:  I miejsce Jakub Wojtek, II miejsce Michał Frysztak, III miejsce Filip Noga

Najlepszy sportowiec klas IV-VI SP: I miejsce Aron Staś, II miejsce Radosław Krupa, III miejsce Jakub Bugla

Najmłodszy zawodnik: Faustyna Kegel.

2011 Międzynarodowy Dzień Sportu. LeF