Uroczyste przekazanie pocztu sztandarowego i pożegnanie klasy III gimnazjum

W czwartkowe przedpołudnie w naszej szkole odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły. W podniosłej atmosferze nowi członkowie pocztu wygłosili słowa przysięgi i przejęli sztandar szkoły z rąk uczniów klasy III gimnazjum (I skład: Karolina Liszka, Karolina Herman, Łukasz Sbeczka, II skład: Katarzyna Pawlik, Katarzyna Moskwa, Jakub Rubacki).

Po tej poważnej chwili uczniowie klas II gimnazjum pożegnali swoich starszych kolegów, przypominając im w zabawny sposób jeden z wielu dni z życia gimnazjalisty. Przedstawione sytuacje i świetnie dobrane piosenki wywołały uśmiech i wzruszenie na wielu twarzach. Nasi absolwenci otrzymali drobne upominki od swoich młodszych kolegów.

Apel był również okazją do podziękowań, które na ręce trzecioklasistów złożyli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, koła wolontariatu i redakcji „Migawki spod ławki”. Wszyscy podkreślali wieloletnie zaangażowanie uczniów w prace szkolnych organizacji oraz empatię i życzliwość z jaką na co dzień spotykali się nauczyciele.

2011 Pożegnanie klas III gimnazjum. LeF