Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II-III SP

ortografia malyCo roku w naszej szkole pod koniec maja odbywa się konkurs ortograficzny dla klas II-III Szkoły Podstawowej. W tym roku sześcioro uczniów z każdej klasy walczyło o miano „asa ortografii” swojej klasy.

Po napisaniu dyktanda i rozwiązaniu tekstu ortograficznego wyłoniono laureatów tego konkursu:

Klasa II

I miejsce - Adam Kuschnik

II miejsce - Martyna Bujak

III miejsce - Karol Targacz

Klasa III

I miejsce - Julia Wróbel

II miejsce - Sara Trela

III miejsce - Szymon Uliczka

Zwycięzcy oprócz dyplomów otrzymali atrakcyjne nagrody, które w tym roku ufundowało PZU oddział w Raciborzu. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz symboliczne upominki. O słodki poczęstunek i napoje postarała się pani dyrektor Beata Szczepanowska.

Organizatorem konkursu jest zawsze wychowawca klasy I, czyli w tym roku G. Sycha.

2011 Konkurs ortografiiczy klas II-III SP. LeF
Powered by Joomla 1.7 Templates