pedagog-1

Pedagog zaprasza

Drodzy uczniowie

Dzisiejsza rzeczywistość, niestety stawia fizyczne ograniczenia dostępu do gabinetu pedagoga, a doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że uczniom niejednokrotnie jest potrzebna pomoc, wsparcie, prowadzenie rozmów na temat spraw życia codziennego i szkolnego, a także poszukiwanie rozwiązań w różnego typu problemach. Zatem, by umożliwić Wam kontaktowanie się z pedagogiem szkolnym, do którego możecie zwrócić się w każdej sprawie, utworzono adres mailowy, który jest do waszej dyspozycji. Jeśli odczujecie potrzebę poruszenia jakiegoś tematu zarówno związanego ze szkołą jak i środowiskiem rodzinnym, poszukania rozwiązania problemu lub najzwyczajniej w świecie odczujecie potrzebę nawiązania rozmowy, to zachęcam do napisania wiadomości mailowej pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszam serdecznie,

pedagiog szkolny Aurelia Krupa