Szkolna paraolimpiada

Choć milowymi krokami zbliżają się wakacje, 26 czerwca po raz pierwszy w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach klasa VI szkoły podstawowej pod opieką pań Małgorzaty Kramarczyk i Renaty Gołąbek zorganizowała Szkolną Paraolimpiadę dla niepełnosprawnych dziewczyn z Domu Pomocy Społecznej ,,Różany Pałac” oraz niepełnosprawnych uczniów naszej szkoły.

W spotkaniu wzięły udział panie Beata Szczepanowska – dyrektor ZSO w Krzyżanowicach i Daria Wieczorek - dyrektor GZOKSiT w Tworkowie. Celem spotkania była integracja oparta na akceptacji i zrozumieniu. Impreza składała się z rywalizacji sportowej, a całość zakończyła się wręczeniem dyplomów, medali i nagród oraz wspólnym grillowaniem. Wspólna zabawa oraz niesamowite zaangażowanie uczestników olimpiady sprawiły, że ta impreza na długo zapisze się w naszej pamięci.

2011 Szkolna paraolimpiada. LeF