Dzień Matki w klasie II SP

dzien matki mTańcem z serduszkiem i kwiatkiem do piosenki "Mamo droga" drugoklasiści powitali swoje mamy na uroczystości z okazji Dnia Matki. W wierszach o licznych zawodach, które mamy wykonują każdego dnia, dzieci dziękowały za trud i miłość. Uczniowie otrzymali gromkie brawa za brawurowo wykonaną piosenkę "Najłatwiejsze ciasto w świecie".

Zaś zabawna scenka o wyplamionych ubraniach synków wywołała uśmiech na twarzach wszystkich gości. Uczniowie zaśpiewali piosenki w języku polskim, ale także niemieckim. W części końcowej jedna z uczennic zagrała "Sto lat". Potem dzieci wręczyły mamusiom samodzielnie wykonane koszyczki. Uroczystość zakończyliśmy prezentacją tańca belgijskiego, do którego każde dziecko poprosiło swoją mamę. Po występach udano się na słodki poczęstunek przygotowany przez panie z Rady Rodziców.

Pragnę podziękować rodzicom uczniów mojej klasy za zaangażowanie w przygotowanie wszystkich uroczystości oraz owocną współpracę w całym mijającym roku szkolnym.

2011 Dzień Matki w klasie II SP. LeF