Pożegnanie absolwentów

26 czerwca 2014 r. uczniowie klas III Gimnazjum zakończyli naukę w nasze szkole. Uroczystość rozpoczęto polonezem wykonanym przez absolwentów.

Następnie wychowawcy rozdali świadectwa swoim uczniom, a pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe za świadectwa z wyróżnieniem i osiągnięcia w konkursach. Rodzicom tych uczniów wręczono listy gratulacyjne, a podziękowania tym rodzicom, którzy najbardziej angażowali się w życie szkoły. Miłym akcentem tej uroczystości było wręczenie przez Wójta Gminy Krzyżanowice pana Grzegorza Utrackiego uczennicy klasy III a nagrody „Gimnazjalista Roku”.

Motywem przewodnim części artystycznej było hasło „Coś się kończy, coś zaczyna, pewne chwile mijają bezpowrotnie”. Absolwenci skierowali ciepłe słowa do rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Szkołę ukończyli z wyróżnieniem:

-        Klaudia Bozigórska

-        Karolina Minkina

-        Marcin Cwik

Za osiągnięcia w konkursach nagrodę otrzymali:

-        Natalia Fichna

-        Klaudia Bozigórska

-        Wiktor Utracki

-        Mateusz Fas

Podziękowanie za zaangażowanie w życie szkoły otrzymali:

-        państwo Janusz, Aneta Karnówka

-        państwo Teresa, Alfred Fichna

-        pani Krystyna Buchcik

-        pani Teresa Adamiec

-        pan Krzysztof Pawlik

Kilka godzin wcześniej klasy II pożegnały kl. III oraz nastąpiło uroczyste przekazanie pocztu sztandarowego. Wtedy też podziękowania otrzymali:

• za wzorową działalność w Samorządzie Uczniowskim: Sabina Adamiec, Nicole Skiba, Marcin Cwik, Tomasz Karnówka, Kacper Taborski, Wiktor Utracki, Sebastian Fogt, Kamil Wolny, Patryk Buchcik, Demirhan Cimen, Klaudia Bozigórska, Natalia Fichna, Sebastian Krupa
  • za aktywną pracę w Szkolnym Kole Charytatywnym: Bożena Pientka, Karolina Minkina, Klaudia Bozigórska, Natalia Jęczmionka, Martyna Mętel, Daniela Liszka

Wszystkim absolwentom dziękujemy i życzymy właściwych życiowych wyborów, odwagi w podejmowaniu mądrych decyzji szczęścia na dalszym etapie edukacji.

2011 Zakończenie klas III Gim. LeF