Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły

Gminne podsumowanie konkursów i zawodów sportowych

23 czerwca 2014 r. w Centrum Kultury w Tworkowie odbyło się wręczenie dyplomów i nagród wyróżniającym się uczniom szkół gminnych za udział w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych na szczeblu powiatowym, rejonowym, wojewódzkim iogólnopolskim oraz podziękowania dla opiekunów za przygotowanie ich podopiecznych.

Nasza szkoła była najliczniejszą grupą, jeżeli chodzi o konkursy przedmiotowe i olimpiady, nagrody odebrało aż 22 uczniów:
Kamil Fulneczek, Kamila Nowak, Adam Kuschnik, Szymon Uliczka, Aleksandra Krupa, Dominik Okrent, Jakub Wochnik, Mateusz Adametz, Daniela Bartsch, Katarzyna Moskwa, Izabela Błajda, Jakub Rubacki, Donata Blokesz, Karolina Herman, Dawid Krakowczyk, Karolina Kołek, Wiktoria Kolorz, Julia Kwaśnica, Klaudia Bozigórska, Wiktor Utracki, Mateusz Fas, Natalia Fichna.
Opiekunowie: Gertruda Sycha, ks. Jerzy Witeczek, s. Anna Ratuszny, Ilona Cieślik, Małgorzata Humeniuk, Gabriela Kupiec-Kwaśnica, Stefania Morawiec.

W sporcie wyróznione zostały dwie osoby: Emilia Krupa i Wioletta Biczysko za zdobycie III miejsca w Finale Rejonowym Piłki Siatkowej Plażowej. Opiekunem była Aleksandra Gajęcka. Wszystkim uczniom gratulujemy.

2011 Gminne podsumowanie. LeF