Sukces naszych siatkarzy!!!

siatkowka 3Po raz kolejny nasza szkoła zdobywa I miejsce w Finale Powiatowym Piłki Siatkowej chłopców gimnazjum.

26 marca na naszym boisku gimnazjaliści powalczyli o awans do zawodów rejonowych i udało się! Nasi uczniowie potwierdzili posiadanie doskonałego warsztatu umiejętności siatkarskich, sportowego ducha walki i ambicji, które wpłynęły na szereg zwycięstw do jakich doszło w tym miesiącu. Turniej uroczyście otworzyli pani Dyrektor Beata Szczepanowska-gospodarz turnieju oraz zastępca wójta gminy Krzyżanowice Grzegorz Swoboda. W turnieju wzięły udział tylko 2 szkoły ZSO Krzyżanowice i Gimnazjum w Kornowacu. Zwyciężyła drużyna z ZSO Krzyżnowice po pierwszym secie 25:8, w drugim secie chłopcy zafundowali licznie zgromadzonej publiczności mały horror, przegrywając 1:6, 6:12, 12:18, by w końcu wygrać 25:19. Sędziami turnieju były gimnazjalistki z naszej szkoły: Wioletta Biczysko i Wiktoria Kolorz. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Rafał Fichna, Michał Gołąbek, Paweł Wróblewski, Kamil Ciuberek, Arkadiusz Organiściak, Aron Bulenda, Dawid Bugla i Patryk Mierzwiński. Gratulujemy chłopakom i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych!!!