Gminny Konkurs Plastyczny

plastyka25 marca 2015 r. w ZSO Krzyżanowice odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Plastycznego o tematyce regionalnej dla uczniów klas I-III SP, do którego przystąpiło 22 uczniów reprezentujących szkoły z Bieńkowic, Owsiszcz, Chałupek, Rudyszwałdu, Zabełkowa i Krzyżanowic.

Konkurs otworzyła pani dyr. Beata Szczepanowska, która powitała uczestników wraz z opiekunami i życzyła wielu sukcesów, następnie zebrani oglądali prezentację przedstawiającą tradycje wielkanocne – wykonanie pisanek. Podczas tegorocznego konkursu zadaniem dzieci było własnoręczne ozdobienie pisanki wielkanocnej. Uczestnicy konkursu reprezentowali wyrównany i bardzo wysoki poziom, dlatego jury w skład, którego wchodzili opiekunowie uczestników konkursu, miało trudny wybór.

Po naradzie jury przyznało następujące nagrody:

W kategorii klas pierwszych:

• I miejsce – Magdalena Pszenica – ZSO Krzyżanowice

• II miejsce – Paulina Łata – SP Zabełków

• III miejsce – Lena Tomaszewska – ZSO Bieńkowice

W kategorii klas drugich:

• I miejsce – Nina Borek – ZSO Krzyżanowice

• II miejsce – Tobiasz Śmietana – ZSO Krzyżanowice

• III miejsce – Weronika Czogała – ZSO Bieńkowice

W kategorii klas trzecich:

• I miejsce – Elżbieta Krzykała – ZSO Tworków

• II miejsce – Natalia Sztuka – ZSO Bieńkowice

• III miejsce – Natalia Szulik – SP Zabełków

Uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy i nagrody rozdała Dyrektor ZSO Krzyżanowice pani Beata Szczepanowska a wszyscy uczestnicy konkursu zabrali wykonane pisanki wielkanocne na pamiątkę. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Danuta Krupa i Małgorzata Humeniuk.

2011 Gminny Konkurs Plastyczny 2015. LeF