Finał Rejonowy w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt SP

siatka16 kwietnia na terenie naszej szkoły odbył się Finał Rejonowy w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt szkoły podstawowej, podczas którego nasze uczennice zdobyły wysokie II miejsce!!!

Przeprowadzony przez naszą szkołę turniej był dużym przeżyciem ponieważ dawno nie organizowaliśmy zawodów takiej rangi. Swoją obecnością zaszczycił nas wójt gminy Krzyżanowice pan Grzegorz Utracki, dyrektor szkoły pani Beata Szczepanowska, redaktor Gminnych Wieści i Naszego Raciborza. Dziewczyny z gimnazjum Anna Lasak i Donata Blokesz przygotowały na tę okazję układ taneczny, którym "otworzyły" turniej siatkarski. Zawody sędziowała pani Klaudia Nagler-Skroba. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. Nasze dziewczyny rozegrały półfinał z SP nr.13 z Raciborza wygrywając 2:1 i awansując do finału Krzyżanowice-Polowice, który pomimo ogromnych starań przegrały 2:1 zdobywając II miejsce. Nasza drużyna grała w składzie: Aleksandra Krupa, Paulina Lasak, Paulina Kamczyk, Sara Stuchły, Sara Trela, Wiktoria Warchoł, Marta Organiściak, Wiktoria Pieczka, Magdalena Fichna i Julia Krakowczyk. GRATULUJEMY!!!

WYNIKI:

I miejsce - SP Palowice