Pożegnanie klasy III gimnazjum.

ciasto m25 czerwca 2015r. odbyło się pożegnanie klasy III gimnazjum, nauczyciele podziękowali członkom Samorządu Uczniowskiego, redaktorom szkolnej gazetki Migawki spod ławki oraz wolontariuszom.

W dzisiejszym dniu klas II gimnazjum tradycyjnie pożegnała klasę III gimnazjum przygotowując specjalnie dla nich apel okraszony szczyptą humoru i zadumy, wspominając najciekawsze chwile z życia szkolnego naszych gimnazjalistów. Pani Gajęcka i pani Cieślik podziękowały za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim, pani Nowak wręczyła podziękowania za liczne akcje charytatywne, w których brali udział a Aron Bulenda otrzymał nagrodę za zebranie największej liczby kilogramów nakrętek. Na koniec pani Gołąbek podziękowała redaktorom gazetki szkolnej Migawki spod Ławki. Życzymy powodzenia.

2011 Pożegnanie klasy III gimnazjum. LeF