Kibicujemy Ewelinie.

e kamczyk22 pażdziernika 53 osoby z naszej szkoły pojechały na Stadion Miejski do Tych, na mecz eliminacji do mistrzostw Europy kobiet Holandia 2017: Polska vs. Słowacja, gdzie na prawym skrzydle grała Ewelina Kamczyk.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet rozegrała swój drugi mecz wygrywając 2:0 i co najważniejsze w pierwszym składzie wyszła na murawę nasza Ewelina, dla której nasi uczniowie i opiekunowie przyjechali kibicować. Okazało się, że razem z nami kibicowało dziewczynom ponad 6000 osób. Po zakończonym meczu Ewelina spotkała się z nami, zrobiła zdjęcia, podpisała parę autografów a my wręczyliśmy jej na pamiątkę pluszowego miśka. Ewelina dziękowała nam, że było tak głośno i że o niej pamiętaliśmy.

2011 Kibicujemy Ewelinie. LeF