IV Szkolna Paraolimpiada

7 czerwca, jak co roku, w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach odbyła się Szkolna Paraolimpiada. W rozgrywkach sportowych brały udział podopieczne Domu Pomocy Społecznej ,,Różany Pałac’’ w Krzyżanowicach oraz uczniowie klasy VI b szkoły podstawowej i młodzież klasy III gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach.

Uczestnicy zmagali się w dziesięciu konkurencjach. Po zawodach sportowych na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Dodatkowa atrakcją była wspólna zabawa z klaunem ,,Dyzią”. Cała impreza zakończyła się wręczeniem dyplomów, medali i pucharów olimpijskich. Nad organizacją i przebiegiem IV Szkolnej Paraolimpiady czuwały nauczycielki tutejszej szkoły – Małgorzata Kramarczyk i Renata Gołąbek.

2011 IV Paraolimpiada. LeF