Podsumowanie I półrocza
Zaraz po zakończeniu zimowych ferii, w środę 1 lutego w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie otrzymali pochwałę dyrektora.
Uczniowie z najlepszą średnią ocen:
SZKOŁA PODSTAWOWA
LP |
NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA |
KLASA |
ŚREDNIA |
OCENA ZACHOWANIA |
Borek Nina |
IVa |
5,17 |
wzorowe |
|
Chytroszek Natalia |
IVa |
5,0 |
wzorowe |
|
Kwaśnica Tobiasz |
IVa |
4,92 |
wzorowe |
|
Płoska Zuzanna |
IVa |
5,17 |
wzorowe |
|
Sycha Paweł |
IVa |
5,08 |
wzorowe |
|
Wiącek Justyna |
IVa |
5,08 |
wzorowe |
|
Wojtek Jakub |
IVa |
5,08 |
wzorowe |
|
Wramba Kamil |
IVa |
4,92 |
bardzo dobre |
|
Bielan Magdalena |
IVb |
4,75 |
wzorowe |
|
Czerny Karolina |
IVb |
4,92 |
wzorowe |
|
Kamradek Michał |
IVb |
4,75 |
bardzo dobre |
|
Kura Anna |
IVb |
4,75 |
wzorowe |
|
Mierzwińska Wiktoria |
IVb |
4,92 |
wzorowe |
|
Staś Maksymilian |
IVb |
5,0 |
wzorowe |
|
Śmietana Tobiasz |
IVb |
4,92 |
wzorowe |
|
Karnówka Katarzyna |
Va |
4,77 |
wzorowe |
|
Kegel Emilia |
Va |
5,23 |
wzorowe |
|
Krupa Radosław |
Va |
5,23 |
wzorowe |
|
Wróbel Maja |
Va |
5,25 |
wzorowe |
|
Grzibek Fabian |
Vb |
5,08 |
wzorowe |
|
Hanslik Dominika |
Vb |
5,08 |
wzorowe |
|
Krupa Weronika |
Vb |
5,38 |
wzorowe |
|
Minkina Aleksandra |
Vb |
5,15 |
wzorowe |
|
Stromska Emilia |
Vb |
5,08 |
wzorowe |
|
Fulneczek Kamil |
VIa |
5,17 |
wzorowe |
|
Halamoda Dawid |
VIa |
4,75 |
wzorowe |
|
Pawlar Karolina |
VIa |
5,25 |
wzorowe |
|
Bulenda Sybilla |
VIb |
4,75 |
wzorowe |
|
Krakowczyk Julia |
VIb |
5,00 |
wzorowe |
Podczas apelu pochwałę dyrektora otrzymali również uczniowie ze 100% frekwencją:
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
KLASA |
1. |
Czerny Marcin |
IIa SP |
2. |
Hajduczek Paweł |
IIa SP |
3. |
Latton Sebastian |
IIa SP |
4. |
Liszka Daria |
IIa SP |
5. |
Mordal Oliwier |
IIa SP |
6. |
Drobny Martyna |
IIb SP |
7. |
Tannfeld Jakub |
IIb SP |
8. |
Kołek Amelia |
III SP |
9. |
Kuhl Rafał |
III SP |
10. |
Kura Pola |
III SP |
11. |
Pszenica Magdalena |
III SP |
12. |
Sus Anna |
III SP |
13. |
Śliwa Joanna |
III SP |
14. |
Koneczny Filip |
IVb SP |
15. |
Krupa Ewelina |
Va SP |
16. |
Pawlik Kamil |
Vb SP |
17. |
Kuśka Olivier |
Vb SP |
18. |
Pientka Olivier |
VIa SP |
19. |
Długosz Kamil |
Ia Gim |
20. |
Staniczek Kamil |
Ia Gim |
21. |
Wolny Fabian |
Ia Gim |
22. |
Solich Artur |
II Gim |
23. |
Wolek Kamil |
II Gim |
24. |
Krupa Klaudia |
IIIa Gim |
25. |
Krakowczyk Dawid |
IIIb Gim |
Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a pozostałym uczniom życzymy dołączenia do grona uczniów szczycących się wysokimi osiągnięciami edukacyjnymi.
Na apelu tym został podsumowany konkurs plastyczny zorganizowany przez uczniów klasy II gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego „Jak ratować ludzkie życie?”.
Szkoła Podstawowa:
1 miejsce: Faustyna Kegel - kl. II b, Jakub Gołąbek - kl. III
2 miejsce: Magdalena Pszenica – kl. III, Martyna Drobny – kl. II b
3 miejsce: Łukasz Klon – kl. II a, Wiktoria Kaszny – kl. III
Gimnazjum
1 miejsce: Dominika Pientka – kl. III b
2 miejsce: Klara Krupa – kl. I a
Wszyscy uczestnicy tego konkursu otrzymali dyplomy, a nagrodzeni apteczki pierwszej pomocy oraz słodkie upominki.